تصویر در حال بارگزاری

سوالات متداول

به تمام سوالات خود پاسخ دهید

ثبت نام و خرید

ابتدا در سایت عضو شوید. وارد منو خدمات ما > اموزشی > دوره ها شوید. دوره مورد نظر را انتخاب و هزینه را پرداخت کنید. کارشناسان ما قبل از شروع دوره با شما تماس خواهند گرفت.

درباره ساینا

سیاناگفتگوی جامعه آبزی پروری ایران است که در قالب مجموعه ای از وبینارها ارائه می گردد. این مجموعه با هدف ارائه طیف گسترده ای از موضوعات که منعکس کننده ماهیت چند رشته ای و جامعه آبزی پروری ایران است طرح ریزی گردیده و از اساتید و محققین و افرادی حرفه ای جهت رفع چالش ها ی این جامعه بزرگ بهره مند خواهد شد. این مجموعه با هدف سهولت در امور و خواسته متقضیان این رشته , برآن شد تا برای اولین بار در ایران به عنوان مرجعی واحد شروع به فعالیت کند.
اساتید و اعضاءهیئت علمی دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی, کارشناسان شیلات و آبزی پروری ,دانشجویان علوم شیلاتی و آبزی پروری ,تولیدکنندگان و پرورش دهنگان خبره آبزی پروری تشکیل دهنده مجموعه سیانا هستند.
تمامی دوره های اموزشی به صورت وبینار (سمینار انلاین) برگزار میشود و شما با داشتن حتی یک تلفن هوشمند به راحتی میتوانید در دوره شرکت کنید.
ابتدا از طریق فروشگاه نسبت به نیاز خود یکی از فرم هارا خریداری کنید. سپس کد خرید خودرا در فرم مشاوره وارد کرده و درخواست خودرا ارسال کنید. کارشناسان ما حداکثر ظرف مدت 24 ساعت (غیر از روز های تعطیل) با شما تماس خواهند گرفت.

جواب را پیدا نکردید؟