تصویر در حال بارگزاری

"ما بدون تأمل و تفکر اقدامی انجام نمی دهیم"

داستان ما

55000
دنبال کنندگان خارجی
60
اساتید
2240
دانشجو
215
دوره

چرا ما؟

“ما دانش و تجربیات محققان ،متخصصان ،پیشکسوتان ،افراد حرفه ای را در زمینه فعالیت های آبزی پروری با شما به اشتراک خواهیم گذاشت .”


چرا اموزش الکترونیک؟

امروزه  ما با یادگیری الکترونیکی و هر آنچه  مرتبط با دنیای مجازی است زندگی می کنیم و نفس می کشیم. ما با دیدن مشتریانی که با استفاده از آموزشهای الکترونیکی  موفقیت های زیادی  کسب کرده اند ، می توانیم به شما اطمینان دهیم که آموزش الکترونیکی قطعاً همچنان در مسیر موفقیت قرار داردوکسانی که از این  شیوه آموزشی بی بهره می باشند و آن را دنبال نمی کنند  بتدریج  توانایی بالقوه خود را از دست می دهند.

دوره های نوآورانه و جذاب آموزش الکترونیکی به راحتی می توانند از مدل های آموزش چهره به چهره که قرن ها به آن اعتماد کرده ایم ، پیشی بگیرند. با این حال ، مانند همه چیزهای خوب ، با گذشت زمان پیشرفت می کند و بیشتر اصلاح می شود .امروزه یکی از شیوه های آموزش الکترونیکی برگزاری وبینار و ویدئوهای آموزشی می باشد که راهگشای موفقیت کسب و کار شماست .

هیچ محصولی جزیره نیست!

 یک محصول بیشتر از محصول است. یک محصول حاصل تجربیات منسجم و یکپارچه است .ما با بهینه سازی و اجرای محتوای آموزش الکترونیکی در زمینه فعالیتهای آبزی پروری به شما کمک می کنیم تا به تمام مراحل و عوامل تولید یک محصول یا خدمات فکر کنید -از نیت اولیه تا بازتاب های نهایی -که شما از تولید محصول در جامعه می گیرید .ما در این مسیر شمارا یاری می کنیم .به ما اعتماد کنید تا دراین مسیر در برابر هر چالشی که پیش رو خواهیم داشت مقاومت کنیم .

10 دلیل برای اموزش الکترونیک

تحویل سریع درس

در مقایسه با روشهای سنتی ارائه درس در آموزش الکترونیکی بسیار پویا و سریع است. بیشتر تجربیات مربیان بطور سریع در یک جلسه  خلاصه می شوند.

مقرون به صرفه بودن

معمولاروش های سنتی آموزش گران ترند زیرا شامل هزینه های استخدام مربیان ، تامین کلاس های درس ، هرینه های ایاب و ذهاب و اسکان و پذیرائی  است.که این هرینه ها به فراگیر تحمیل و معمولا دوره های سنتی گرانتر می باشند

دسترسی بیشتر

یکی از بزرگترین مزایای آموزش الکترونیکی این است که از مرزهای جغرافیایی فراتر رفته است. این امکان را به شما می دهد تا فارغ از موقعیت فیزیکی  از کلاس بهره مند شوید.

ماندگاری بالا

نرخ ماندگاری برای آموزش های حضوری سنتی حدود 8-10 درصداست ، در حالی که میزان ماندگاری برای یادگیری الکترونیکی از 25-60 درصد است.

صرفه جویی در وقت

یادگیری از طریق یک سیستم آموزش الکترونیکی معمولاً به 40-60٪ زمان کمتر از یادگیری همان مطالب در یک کلاس سنتی نیاز دارد ، به این معنی که شما می توانید مطالب علمی مورد نیازخودرا را بدون از دست دادن وقت بسیار گرانبها فرابگیرید.

نتایج قابل ردیابی

یادگیری الکترونیکی در مورد اندازه گیری نتایج ، ردیابی نتایج و جمع آوری بازخوردها معجزه می کند. با روش یادگیری الکترونیکی امکان ارزیابی مداوم و مستمر وارزیابی بازخوردها بیشتر خواهد بود.

سازگار با محیط زیست

طبق مطالعه انجام شده آموزش الکترونیکی توانایی بسیار زیادی در کاهش مصرف  دی اکسید کربن دارد . استفاده از روش های یادگیری الکترونیکی به جای شیوه های سنتی می تواند انتشار دی اکسید کربن را بیش از 85٪ کاهش می دهد

کاهش ریسک

با آموزش الکترونیک شما به راحتی با تجربیات افراد چه پیشکسوتان ،  چه متخصصین ،چه افراد حرفه ای و مبتدیان در زمینه کاری مورد هدفتان آشنا شده و ریسک و خطرات احتمالی درراه رسیدن به هدفتان را کاهش خواهید داد.

شکار تجربیات

با آموزش الکترونیک شمابا متخصصین در حوزه کاری خود آشنا شده و استفاده از تجربیات آنها برای شما امکان پذیر تر خواهد شد.  در زمانی که مهارتها مرتباً به روز می شوند، یادگیری الکترونیکی می تواند ابزار شکار تجربیات به روز و مفید  می باشد. 

شخصی سازی

یادگیری الکترونیکی به صورت گروهی صورت نمی گیرد و شما می توانید بر اساس نیاز خود برروی موضاعت خاص متمرکز شوید و مهارت فنی خودرا براساس نیاز و سلیقه شخصی خود به راحتی ارتقادهید.

دیدار با تیم ما

مجموعه ای از پیشکسوتان و متخصصین در عرضه ابزی پروری

اطلاعات تماس

در صورت داشتن هرگونه سوال ما را با تماس خودتون خوشحال کنید.

شماره تماس

+7 (800) 123 45 69

ادرس ایمیل

info@cyana.ir

نشانی

شیراز, فارس

ارتباط با ما

ارتباط مستقیم با ما. در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

    عضویت در خبرنامه

    موقعیت ما در نقشه